Rzeszów

OFERTA

Usługi sprzątające – pranie dywanów i wykładzin

Oferujemy swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu sprzątania domów, biur, mieszkań i nie tylko. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji zleceń wymagających pozbywania się uporczywych zabrudzeń z różnych powierzchni. Zapewniamy m.in. pranie dywanów, które pozwala odświeżyć ich wygląd oraz wydobyć pierwotne kolory. Używamy w tym celu specjalistycznych środków nieosłabiających włókien, dzięki czemu czyszczenie dywanów to proces całkowicie bezpieczny i stuprocentowo efektywny. Nasi pracownicy trafnie dobierają detergenty do konkretnego rodzaju tkanin, dzięki czemu są one u nas w stu procentach zabezpieczone przed uszkodzeniem. Pranie dywanów lub innego rodzaju powierzchni przeprowadzane jest przez profesjonalny personel. Wszystkie zatrudniane przez nas osoby posiadają w tym temacie ogromne doświadczenie. Oferowane przez nas czyszczenie dywanów to natomiast doskonała opcja dla posiadaczy czworonogów. Odpowiednimi metodami pozbywamy się zgromadzonej między włóknami sierści oraz alergenów. Czyszczenie dywanów nie musi zajmować wiele czasu. Dokładamy wszelkich starań, by przedmioty były gotowe do użytku jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.

Czyszczenie wykładzin i tapicerki w przestrzeni użytkowej

Doskonale wiemy, jak ważne dla właściciela każdego obiektu jest utrzymanie go na odpowiednim poziomie sanitarnym. Dlatego wykonujemy również czyszczenie wykładzin oraz pranie tapicerki w przestrzeniach użytkowych. Dostosowane do tego celu urządzenia umożliwiają nam przy tym realizację prac w sposób szybki oraz dokładny. Pranie tapicerki meblowej nie powoduje jej zawilgocenia. Przeprowadzamy je w taki sposób, by była ona czysta i pachnąca tego samego dnia. Pranie tapicerki może z powodzeniem zastąpić konieczność wymiany mebli na nowe. Dzięki profesjonalnym zabiegom zyskują one niemal nowe życie! Dokładne pranie dywanów czy czyszczenie wykładziny zapewnia im także świeży i piękny zapach, który utrzymuje się na długo. Wszelkie czynności odbywają się też bez głębokiego przemaczania powierzchni, dzięki czemu przedmioty szybko wysychają. Dokładne czyszczenie wykładziny pozwala wyeliminować z nich wszelkie roztocza i drobnoustroje. Polecamy je więc zwłaszcza alergikom. Zajmujemy się także oczyszczaniem powierzchni zewnętrznych, do których należy mycie kostki brukowej lub powierzchni betonowych. Pozwala ono na pozbycie się wszelkich zabrudzeń, a stosowane preparaty są bezpieczne dla środowiska i przygotowują materiał do dalszych działań, np. impregnacji.

Kompleksowe czyszczenie nagrobków

Nasza firma realizuje także zlecenia z zakresu wykonywania prac porządkowych na cmentarzach. Dokonywane przez nas czynności obejmują nie tylko nagrobki, ale też przestrzeń dookoła nich, w tym elementy małej architektury należące do klienta. W przypadku chęci zamówienia usług dodatkowych związanych z pracami tego rodzaju prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Mycie nagrobków przeprowadzane jest przy użyciu przeznaczonych do tego produktów. Dobieramy je do materiału, z jakiego wykonano płytę, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty. Usługa dostępna jest przez cały rok z wybraną przez zleceniodawcę częstotliwością realizacji prac porządkowych. Oferta dostępna jest na terenie Rzeszowa – zapraszamy do kontaktu.

Jamox warunki umowy, cennik, itd

Adres: ul. Krakowska 11, 35-111 Rzeszów
tel. 880 534 999
tel. 788 004 774
e-mail: andprze75@gmail.com

Na bloga liczniki